10 Добрих порад

7305Ти великий любитель створювати проблеми … просто зрозумій це, і раптово проблеми зникнуть.

1. Якщо ти любиш людину, ти не будеш втручатися в її особисте життя. Ти не посмієш порушувати межі її внутрішнього світу.

2Перестань думати, як би отримати любов, і починай віддавати. Віддаючи, ти отримуєш. Іншого шляху немає.

3. Почни жити. Чи не починай готуватися до життя, яке буде в майбутньому.

4. Твої страждання в світі відбуваються через те, що ти повністю забув, що потрібно жити, ти став займатися діяльністю, яка не має ніякого відношення до життя.

5. Якщо ти хочеш жити, то навчися одному: приймати речі такими, якими вони є, і приймати себе таким, який ти є.

6. Якщо ти багатий, не пишайся цим, якщо ти бідний — нехай це не паралізує твою волю.

7. Роби як можна більше помилок, тільки пам’ятай одне: не роби одну і ту ж помилку двічі. І ти будеш рости.

8. Ти повинен знати, що свобода — це вища цінність, і якщо любов не дає тобі свободи — це не любов.

9. Кожен вчить когось іншого, яким той повинен бути, і ніхто ніколи не здається задоволеним.

10. Ти великий любитель створювати проблеми … просто зрозумій це, і раптово проблеми зникнуть.

Переклад з російської о. Тихон Сергій Кульбака