10 причин сказати Богові: “Так!”

maxresdefaultСвітові Дні Молоді зібрали тисячі молодих людей для того, щоб вони змогли разом в атмосфері незабутньої єдності молитись: кожен по-своєму, але єдиним серцем сказати Богові про найдорожче, довірити Йому найбільш суттєве. Що їх мотивує, що мотивує кожного  з нас у цей час збиратись разом, щоб сказати Богові “так”?

Бог нічого не вимагає від нас, Його милосердя дозволяє кожної миті чинити на власний розсуд.

Бог дарує безконечну Любов, яка ніколи не полишає, навіть в хвилини найважчих падінь.

Господь не осуджує, а лише чекає у Сповіді, щоб прийняти нас такими, які ми є, розрадити та облегшити.

Найдорожче – Тіло і Кров Божого Сина Бог просто дарує нам.

У національному, ментальному фізичному різноманітті усі можемо бути разом у спільноті, коли молимось разом.

Господь вміє чекати – терпеливо дивитись на те, як ми часом блукаємо у світі, радіючи при цьому кожному наверненню нашого серця.

Бог вчить витривалості: будь-які терпіння та переживання, які Божа воля допускає в житті кожного, змінюють нас та зміцнюють.

Бог найкраще знає, чого нам треба: як Творець, Він добре знає кожну, навіть найменшу потребу людського серця і може сповнити її.

Бог найбільше прагне нашого щастя: в Любові і для Любові, а отже, для абсолютного щастя Господь створив кожну людиную.

Бог  – милосердний, Його долоні завжди сповнені неймовірної і незбагненної для людського розуму сили, сили, яку кожен може почерпнути.