«Жінки нехай коряться своїм чоловікам, як Господеві» послання апостола Павла до Ефесян 5:22

Zustrich_podrugnih_par-28.02.2016-01«Жінки нехай коряться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік – голова жінки, як і Христос – голова Церкви, свого тіла, якого він Спаситель. А як Церква кориться Христові, так у всьому й жінки – своїм чоловікам.» послання апостола Павла до Ефесян 5:22-24 .

Усі  ми пам’ятаємо слова присяги, які виголошуємо в день весілля. Відмінність обіцянки дружини  від обіцянки чоловіка полягає лише в тому, що дружина додатково обіцяє чоловікові  послух подружній: Я, (ім’я), беру тебе, (ім’я), за мужа і прирікаю тобі любов, вірність, чесність і послух подружній, і що не залишу тебе аж до смерті.”

У неділю, 28 лютого, на нашій парафії відбулася чергова зустріч подружніх пар, на якій було представлено VI-ту тему з курсу “Божий задум для вашого шлюбу” – “Обов’язок дружини у шлюбі”.

Цього разу з Руху Християнських Сімей до нас завітали Тетяна та Іван Щур, які розповіли про послух подружній та особливості цього обов’язку. Пояснили поняття покори та лагідності. А також зачитали важливі цитати зі Святого Письма:

«Жінки, коріться чоловікам, як воно в Господі личить» послання апостола Павла до Колосян 3:18.

«Щоб молодих навчали любити своїх чоловіків та дітей кохати, щоб були стримані, чисті, хазяйновиті, добрі, підвладні власним чоловікам, – щоб слово Боже не ганьбилося»  послання апостола Павла до Тита 2:4-5.

«Так само ви, жінки, коріться своїм чоловікам, щоб, навіть якщо деякі й не вірять слову, були поводженням жінок позискані без слова» перше послання апостола Петра 3:1.

Під час лекційної частини лектори пояснили усім присутнім особливості обовязку дружин у шлюбі:

• Дружина повинна коритися своєму чоловіку як Господеві.
  • Жінка має коритися з радістю, як і Церква кориться Христові.
  • Дружина повинна виявляти покору своїми ділами та поведінкою. Покора повинна супроводжуватись повагою.
  • Дружина повинна коритися з лагідним і тихим духом. Найбільша краса жінки – це її внутрішня краса і покора.

Опісля лекції всі мали можливість висловити свою думку та у дружньому колі обговорити якими бачить обов’язки дружини сучасне суспільство, чому дружина має коритися чоловіку і які труднощі виникають при цьому.

Дякуємо Тетяні та Івану Щур та Руху Християнських Сімей за таке чудове подання теми та усім хто долучився до даної зустрічі.

Наступна зустріч відбудеться 13 березня 2016 року. Про годину буде повідомлено на нашому сайті,на дошках оголошення і у соціальній мережі Facebook.

Ласкаво запрошуємо усіх на зустріч.