Благословення надкупольних хрестів нашого храму

У неділю всіх святих, 11 червня, владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви, відвідав нашу парафію та благословив надкупольні хрести.

На церковному подвір’ї владику Ігоря зустрічали священослужителі та парфіяни храму.  Привітав митрополита настоятель храму отець Андрій Корчагін. Після чого владика Ігор з усіма присутніми помолився Молебень до Христа Чоловіколюбця і на завершення свого візиту окропив та благословив хрести, які вже незабаром будуть встановленні на куполах.