13 грудня – святого всехвального апостопа Андрея Первозванного (Розпорядок Літургій)

Святі Літургії у нашому храмі служитимуться о 7:30, 9:00, 11:00 і 13:00.

Андрій Первозваний  — один із Христових апостолів, галілеянин з Віфсаїди Галілейської, брат апостола Петра, перший із учнів Ісуса Христасвятий-покровитель УкраїниРосії та Шотландії.

Молитва
Святі богообрані апостоли, найвищі учні Христові, омани викорінювачі й віри істинної насадителі, лікарі недужих душ наших, побідителі хресною зброєю всіх богопротивних супостатів та шукачі миру, яким сам Господь сказав: «Мир мій залишаю вам». Поможіть мені заступництвом вашим, щоб визволився я від усякої омани ворожої, зберігаючи передану вами віру православну, хоч і не маю ніяких добрих діл через неміч душі моєї, переможений війною плоти, світу й диявола. Неміч цю хіба вам дано вилікувати, як і перемогти всю силу ворожу та дарувати боговгодний мир. Сподобте мене цієї благодати, щоб у мирі возніс я руки мої з подякою до того, хто дав вам владу таку – хвалимого у святих своїх Христа Бога, якому і в житті цьому, й на Страшному Суді Його нехай буде і від мене, за вашими молитвами Ним рятованого, честь, слава і хвала, з безпочатковим Його Отцем і з пресвятим та одноістотним Духом на віки віків. Амінь.