Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці

106055873_pokrov
Історія свята…
Покров Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії відзначається ще з 910 року. Саме тоді, у Влахернській церкві (у Константинополі), де зберігався одяг Богоматері, під час богослужіння Андрій і його учень Єпіфаній побачили літаючу в повітрі Богородицю, яка розпростерла над молільниками своє широке біле покривало.

Святий Хреститель Господній Йоан і святий апостол Йоан Богослов супроводжували Царицю Небесну.

Схиливши коліна, Пресвята Діва почала зі слізьми молитися за християн. За переказами, вона довгий час перебувала в молитві. Потім, підійшовши до Престолу, продовжувала Свою молитву, а по закінченню зняла зі своєї голови покривало і простягнула його над усіма людьми у храмі, захищаючи їх від ворогів видимих і невидимих.

Преблагословенна Богородиця просила Господа Ісуса Христа прийняти молитви всіх людей. Дивне явище Богородиці, що покриває християн, підбадьорило і втішило греків, зібравши останні сили, вони перемогли сарацинів. У Влахернській церкві збереглася пам’ять про явлення Богоматері.

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>