21 правило виховання очима дитини

вихованняПеред вами 21 правило виховання дитини, сформульоване насамперед для мам. Вони постали незвичним способом. Ці правила розповідає дитина. А ви можете щось додати?

1. Не потакай мені, адже я знаю, що ти не зобов’язана виконувати кожне моє бажання.
2. Не бійся бути зі мною прямолінійною.
3. Не давай мені звикати до поганих звичок. Відвикати від них мені буде ще важче.
4. Не змушуй мене почуватися так, ніби моя думка не має значення. У такі моменти я поводжуя ще гірше. Ти маєш знати про це.
5. Не виправляй мене в присутності інших людей. Я краще сприймаю інформацію, коли ти робиш зауваження віч-на-віч.
6. Не змушуй мене почуватися так, ніби мої помилки — це страшні злочини.
7. Не захищай мене постійно від наслідків моїх учинків. Я повинен навчитися розуміти, що всі дії мають наслідки.
8. Не звертай уваги на мої дрібні прискіпування, іноді мені просто хочеться поспілкуватися з тобою.
9. Не переймайся надто сильно, коли я кажу, що ненавиджу тебе, — я не ненавиджу тебе, а бунтую проти твоєї влади.
10. Не повторюй все по сто разів, а інакше я буду робити вигляд, ніби оглух.
11. Не давай необачних обіцянок. Я засмучусь, якщо ти їх не виконаєш.
12. Не забувай, що поки я ще не можу серйозно пояснити те, що відчуваю.
13. Не вимагай від мене правди, коли сердишся. Від страху я можу випадково обдурити тебе.
14. Не будь непостійна, мене це сильно псує.
15. Не залишай моїх запитань без відповідей. Я все одно піду шукати відповіді, але в іншому місці.
16. Не кажи, що мої страхи — неважливі. Вони дуже важливі, зовсім не дрібні, і мені стає ще страшніше, коли ти цього не розумієш.
17. Не намагайся здаватися досконалою і безпомилковою. Я засмучусь, коли зрозумію, що це не так.
18. Не думай, що вибачитися переді мною — нижче твоєї гідності. Коли ти вибачаєшся, якщо не мала рації, то вчиш мене чинити так само.
19. Не забувай, що я швидко росту. Тобі доведеться переналаштовуватися дуже часто.
20. Не забороняй мені експериментувати. Без цього я не можу розвиватися.Тому, будь ласка, розумій це.
21. І останнє — пам’ятай, що я не можу вирости щасливою людиною, якщо мене не люблять удома сильно-сильно. Але ти це знаєш і так!

Джерело: CREDO