25 незаперечних істин саморозвитку

cc31e-educac3a7c3a3o2bsem2btecnologia-563x353Зреалізувати свій потенціал у житті та отримувати при цьому задоволення – ось саме та формула розвитку. Прості поради,  як досягнути успіху у особистому зростанні, читайте далі.

1. Набуті знання ще не гарантують того, що ви будете рости і розвиватися, головне – вміння їх застосувати.

2. Хороша ідея без дій – ніщо.

3. Можливості потрібно не шукати, а створювати.

4. На 10% нашого життя впливають неконтрольовані обставини, а на решту 90% – те, як ми реагуємо на ці обставини.

5. Те, що ми не почнемо сьогодні, не може бути закінчено завтра, тому ніколи не потрібно відкладати.

6. Чекаючи ідеальних умов для того, щоб здійснити свої плани, ви можете залишитися ні з чим.

7. Поки ви будете продовжувати робити те, що ви робите, ви будете продовжувати отримувати те, що ви отримуєте.

8. Не варто боятися змін. Найчастіше вони трапляються саме в той момент, коли вони необхідні.

9. Дисципліна потрібна для того, щоб з того, що ви хочете більше всього і того, що ви хочете прямо зараз, ви завжди вибирали перше.

10. Чим важче шлях, тим більший успіх чекає в його кінці.

11. Складні часи не можуть тривати вічно, але якщо людина ускладнює все сам – це назавжди.

12. Багато успішних люди переносили безліч невдач, перш ніж досягти свого.

13. Жодна людина не народжується успішною.

14. Є дуже багато речей, про які ми нічого не знаємо.

15. Наявність плану з будь-якими вадами краще, ніж відсутність плану взагалі.

16. Спочатку потрібно вчитися відповідати «так». Це урізноманітнить ваше життя і допоможе вам знайти мету. Зробивши це, навчиться відповідати «ні», щоб повністю зосередитися на цій меті і відмовитися від усього зайвого.

17. Незалежно від того, як ви заробляєте на життя, ви працюєте тільки на одну людину – на себе. Головне, вирішити що ви продаєте, і кому?

18. У всіх нас є свої сильні сторони. Те, що спрацювало у когось іншого, може не спрацювати у вас, і навпаки.

19. Ви ніколи не станете володарем хорошої ідеї, якщо перед цим не згенеруєте безліч поганих.

20. Бути зайнятим і бути продуктивним – це дві різні речі.

21. Бути щасливим і бути успішним – це дві різні речі.

22. У кожній ситуації у вас є вибір.

23. Успіх – це не домінування над іншими, це домінування над власним потенціалом.

24. Життя повне можливостей, завдяки яким ви можете стати тим, ким ви хочете.

25. Ви маєте повне право бути щасливими. Здійсните ви це право чи ні, залежить тільки від вас.

Джерело: Духовно-психологічна порадня