On-line трансляція

Відкрити

Світлини

Завантажити

Коли хтось рідний захворів. 19 порад.

Поради рідним у служінні паліативному пацієнту від Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Переображення ГНІХ (Мт 17:1-9).

Владика Володимир: «Суть Сповіді не лише в очищенні від минулого, а й у тім, що це захист на майбутнє»

В українців прийнято виливати болі і печалі близьким друзям десь на каві чи за пивом, навіть першому стрічному у маршрутці чи… у нікуди, як от у фейсбуку. Та якщо запитати на вулиці у перехожих, коли зверталися до тих, хто справді розуміється на душевних болях, а значить – годен порадити щось добре, то навряд чи назбирається […]

19 серпня – Преображення Господнє.

19 серпня (п’ятниця) Святі Літургії служитимуться о 7:30, 9:00, 11:00 та 18:00. Після вечірньої Літургії розпочинається Дев’ятниця до Успення Богородиці. У переддень – свята Литія о 19:00.

19 серпня розпочинається Дев’ятниця до Успення Божої Матері.

19 серпня (п’ятниця) розпочинається Дев’ятниця до Успення Божої Матері за ласку доброї і щасливої смерті, а також за її святу опіку над нами та нашим народом. Приймаємо імена на дану молитву.

Успенський піст – Спасівка

У неділю (14 серпня) розпочався Успенський піст – Спасівка.

Всечесний отче Романе!

SeSv0BHrgfw

Вітаємо Вас з уродинами.

Папа: молодь розмовляє різними мовами, але розуміється, бо хоче цього!

Катехиза Папи Франциска, виголошена в середу, 3 серпня 2016 р.

Чи є потреба відвідувати храм: 5 аргументів за і проти

Ліберальні основи сьогочасного суспільства, незалежно від культури і традиції, диктують моду на «толерування» та «популізм», де врешті кожен віднайде для себе шпарину «відносних істин». Віртуальна реальність, технічний прогрес, суперего, ера комфорту… Чи є місце для храму, місця молитви в єдності людей, чи храми мало-помалу сходять на анахронічні маргінеси ? Пропонуємо кілька аргументів за і проти.

Пріоритети

Якось син відомого архітектора запитав у батька: