On-line трансляція

Світлини

Завантажити

Цитата з Біблії

«Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, — а все це вам додасться». - Матвія 6:33

Сьогодні – Успіння Пресвятої Богородиці. Історія свята.

28 серпня православні та греко-католики святкують Успіння Пресвятої Богородиці. За традицією східної церкви, свято Успіння належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року. Відзначається 15 серпня за старим стилем, 28 серпня – за новим. Передує святу Успенський піст, який розпочався 14 серпня і триває два тижні. Tvoemisto.tv розпитало про свято в отця Юрія Саквука, богослова та викладача […]

Папа: треба, щоб сім’ї вчились молитися разом

Про значення спільної молитви говорив сьогодні Святіший Отець під час сотої загальної аудієнції. Його слова на площі св. Петра вислухало близько 15 тисяч вірних.

Отець Петро Ґаладза: «Життєрадісна жертовність є змістом Літургії, яка приносить нам єдність»

Життєрадісна жертовність є змістом Літургії, яка приносить нам єдність – єдине Тіло і Кров Спасителя. Тому ми повинні постійно “рятувати богослужіння” від нашої грішної формальності, рутинності, поверховості.

На нашій парафії урочисто освятили мікроавтобус для потреб українських воїнів

Den_Nezalegnosti_2015-06.JPG

24 серпня 2015 р. у день Незалежності України, після урочистої Божественної Літургії за Україну священики храму св. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії освятили мікроавтобус для потреб воїнів української армії, придбаний за кошти жертводавців різних парафій.

Дорогий отче! Вітаємо Вас з Уродинами!

Глава УГКЦ нагадав про обов’язок молитви і посту за Україну

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, укотре закликав вірних Української Греко-Католицької Церкви та всіх людей доброї волі до молитви і посту за Україну. Він нагадав про обов’язок молитися щодня о 21:00 за Україну і один визначений день тижня постити в цьому наміренні.

Як батьки крадуть дар Літургії у своїх дітей

Парафіяльний священик — про тривожні новини, які він дізнався у дітей в сповідальниці.