On-line трансляція

Світлини

Завантажити

Цитата з Біблії

«Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова» - 2 Тимофія 3:16,17

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 липня 2015

Дорогі діти, закликаю вас ширити віру в мого Сина – вашу віру.

10 шляхів зростання у молитві

Молитва — це ключ до спасіння. Святий Августин казав, що той, хто добре молиться, той і живе добре, хто живе добре, той і помирає добре, а хто помирає добре, у того все добре. Святий Альфонс говорив про це ж: «Той, хто молиться багато, буде спасенний; той, хто не молиться – проклятий; той, хто молитві не приділяє […]

5 прохань Папи Івана Павла ІІ до української молоді

14 років тому Папа, нині уже проголошений святим, відвідав Україну. 26 червня 2001 року Іван Павло ІІ мав зустріч з українською молоддю у Львові. Те, про що він просив молодих людей на цій зустрічі, сьогодні здається ще актуальнішим!

«Нові» гріхи, в яких важливо покаятися під час сповіді

Світ змінюється. А з ним – змінюємося й ми. Те, що вчора вважали неможливим, нині — приймаємо, як належне. Те, чого боялися — використовуємо у власних інтересах. Ту межу, яку ще вчора боялися переступити, нині залишили далеко за плечима.

ГЛАВА УГКЦ: «НІКОЛИ НЕ ДУМАВ, ЩО СЛОВА ІВАНА ПАВЛА ІІ ЩОДО МЕНЕ ВИЯВЛЯТЬСЯ ПРОРОЧИМИ»

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав розповів, що Папа Іван Павло ІІ передбачив для нього багато роботи в Києві.