On-line трансляція

Відкрити

Світлини

Завантажити

Три кроки для виходу з духовної кризи.

Незалежно від того, наскільки хороший у тебе зараз настрій, знай — криза наближається. Дізнайся, як ефективно боротися з нею.

12 справ, якими успішні люди займаються в неділю.

Навіть якщо ви любите свою роботу і з нетерпінням чекаєте повернення у вир подій, нема нічого дивного, що в недільний вечір ви відчуваєте тривогу. Адже саме тоді з’являється усвідомлення, що в понеділок на вас чекатимуть стресові ситуації. Про це пише в своїй книзі “Що найуспішніші люди роблять на вихідних” Лаура Вандеркам.

10 причин скащати Богові: “Так!”

Світові Дні Молоді зібрали тисячі молодих людей для того, щоб вони змогли разом в атмосфері незабутньої єдності молитись: кожен по-своєму, але єдиним серцем сказати Богові про найдорожче, довірити Йому найбільш суттєве. Що їх мотивує, що мотивує кожного  з нас у цей час збиратись разом, щоб сказати Богові “так”?

Три вказівки від Марії Магдалини

Чи не ціле Євангеліє ми читаємо про учнів Ісуса й Апостолів. Можна мати враження, ніби жінки там з’являються тільки в деяких виняткових ситуаціях.

9 принципів щасливих відносин

Як на довгі роки зберегти любов і прихильність у відносинах, силу й красу почуттів, не зважаючи ні на які перешкоди? Все можливо, якщо знати 9 головних принципів міцного союзу.

23 липня відбулася парафіяльна проща до Зарваниці.

Будівництво храму квітень 2016 – липень2016

P_20160719_191204_PN

Чи повинен християнин дбати про добрий заробіток?

Ми вже знаємо, що неможливо жити без грошей, і що Господь не засуджує багатих, хоча багатство — не завжди найкращий шлях до спасіння. Але як дізнатися, до чого Бог мене кличе — до багатства чи бідності?

20 ознак того, що Ви вже досягли успіху у житті.

Час від часу в кожного з нас трапляються невдачі. Попри те, що це нормальне явище, ви повинні знайти спосіб, щоб побачити себе і своє життя у зовсім іншому ракурсі. Іноді ми не звертаємо уваги на «дрібниці». Насправді ж, якщо ви не мільйонер, не живете в розкішному будинку та не їздите на крутій іномарці, все це […]

Блаженніший Любомир: «Церква мусить бути собою – не політичною і не державною»

Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир (Гузар) є моральним авторитетом мільйонів українців: християн і представників інших релігійних конфесій, віруючих і атеїстів. І це у суспільстві, що потерпає від постмайданного розчарування, язви війни, корупції, популістів, низького рівня життя і ще десятків проблем. Чому?