On-line трансляція

Світлини

Завантажити

Цитата з Біблії

«Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю». - Ісаї 41:10

Наша парафія пожертвувала мікроавтобус для потреб воїнів в зоні АТО

На свято Вознесіння Господнього священики храму свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії освятили мікроавтобус для потреб воїнів української армії, придбаний за кошти жертводавців цієї парафії.

Блаженніший Святослав: “Якщо хтось віддає власне життя заради свого народу, тоді смерть є не так трагедією, як жертвою”

Блаженнійший Святослав, предстоятель Української греко-католицької церкви (УГКЦ), розповів про покликання священиків в умовах війни на сході України.

«Декада місійності звертає увагу на те, що саме миряни відповідальні за несення людям Христа», – владика Венедикт

21 травня цього року ми святкуємо Вознесіння ГНІХ. Вдруге в УГКЦ цим святом розпочинається Декада місійності, яка триватиме до Зіслання Святого Духа. Про те, як правильно пережити цей період, і про свято розповідає владика Венедикт, голова Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Християнська радість означає мати завжди радісне серце, – Папа Франциск

«Християнська радість, – уточнив Папа, – це не просто розваги, проминаюча веселість. Християнська радість – це дар Святого Духа. Вона означає мати завжди радісне серце, бо Господь переміг, бо Господь царює, бо Господь, Який сидить по правиці Отця, поглянув на мене та доручив завдання, дав мені Свою благодать, вчинивши Божою дитиною».

“Четвертої Фатімської таємниці” не існує – Кардинал Амато

“Четвертої Фатімської  таємниці” не існує – Кардинал Амато

«Четвертої Фатімської таємниці» не існує -заявив 8 травня кардинал Анджело Амато. В інтерв’ю ватиканській газеті «Оссерваторе романо» префект конгрегації канонізації святих прокоментував чутки про те, що Ватикан нібито «приховує» частину слів Діви Марії, почутих трьома португальськими дітьми у Фатімі в 1917 році.