Апостольський Престол, як виняток і знак особливої уваги до України, продовжив перебування реліквії

На уклінне прохання окремих категорій осіб (сім’ї загиблих в АТО, поранені, військові, неповносправні, діти з особливими потребами, особи з обмеженими можливостями), а також інституцій, що звернулися до Церкви з проханням про можливість помолитися перед Нерукотворним Образом Господа Нашого Ісуса Христа - Римський Апостольський Престол, як виняток і знак  особливої  уваги  до України, продовжив перебування реліквії до вечора четверга 19 лютого 2015 року.

Доступ до ікони буде обмежений. Протягом цього часу у Архикатедральному Соборі Святого Юра богослужіння відбуватимуться згідно встановленого порядку, сам храм буде відчинений до 23:00 год.