«Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї»Ефесян 5:25

«Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї»

Послання до Ефесян 5:25

Після більш як місячної перерви, у неділю 14 лютого продовжились зустрічі подружніх пар. Цього дня для висвітлення V теми з курсу  “Божий задум для вашого шлюбу” – “Обов’язок чоловіка у шлюбі” до нас з Руху Християнських Сімей завітало подружжя Голдак Тараса та Лілі. Вони пригадали присутнім  про те, що каже  Святе Письмо про головний обовязок чоловіка у шлюбі і як він повинен його виконувати. Після лекційної частини усі присутні, у дружньому колі, обговорили як чоловік повинен любити свою дружину, що перш за все міг би зробити чоловік у своїй сім’ї щоб дружина відчувала любов до себе.

Дякуємо подружжю Голдак та Руху Християнських Сімей за висвітлення даної теми та проведення курсу у нас на парафії.

Наступна зустріч відбудеться 28 лютого 2016 року о 14:30 у приміщенні катехитичної школи св.Софії.
Радо запрошуємо усіх на зустріч!

Invalid Displayed Gallery