Чування до 150-ти річчя Митрополита Андрея Шептицького

LcDt1nTgTLEЧекаємо тебе християнська молоде!

“Ціль моєї праці – зібрати Вас усіх під стяг Христа. Наука Христа, якою я перейнятий… більше з власного переконання, а не з уряду – це мій прапор і мій дороговказ. Хай умру днесь і у вічності не знайду щастя, коли лишень Ви, мої браття, були спасенні”. Андрей Шептицький.

19 вересня о 18:00 у нас на парафії відбудуться вечірні чування до 150-ти річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, які розпочнуться Святою Літургією.

Є дуже багато аспектів життя цього церковного мужа, які може перейняти кожний із нас…
Пізнаймо Шептицького разом!