“Діти Непорочної”

Dity NeporochnoiСпільнота «Діти Непорочної» заснована на початку 2012 року в день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці адміністратором храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ієреєм Андрієм Корчагіним. До складу спільноти на сьогодні входять понад 50 учасниць, а також інші жінки, які в особливіший спосіб бажають присвятити свій час молитві та служінню ближнім. Щопонеділка, по завершенні вечірньої Божественної Літургії учасниці спільноти підносять свою молитву-вервицю до нашої Небесної неньки за український народ, священиків, свої сім’ї та дітей. Після спільної молитви жінки діляться своїми переживаннями, радощами, турботами, висловлюючи один одному підтримку в різних обставинах життя молитвою та розумінням. Також у спільноті дбають про красу Божого храму, Його впорядкування та чистоту. Щороку на Богородичні празники учасниці спільноти активно долучаються до організації молитовних чувань та інших парохіяльних празників. До складу спільноти входять представниці прекрасної половини людства різних професій – це і лікарі, педагоги, домогосподарки, підприємці та інші. Однак їх об’єднує любов до Бога та спільна молитва. До цього вони і привчають своїх дітей та ближніх, не забуваючи про свої домашні та професійні обов’язки.