Молодіжна спільнота “Діти Світла”

«Діти Світла» - молодіжна спільнота, що згуртовує молодь нашої парафії з метою кращого пізнання Бога, а також активної участі у житті нашої парафії.

Зустрічі спільноти відбуваються щотижня, у п’ятницю о 19:00 у приміщенні катехитичної школи (18:00 – Свята Літургія). Духівником спільноти є отець Роман Янчук.

Перша п’ятниця місяця:
Розмова на тему, яку пропонує молодь.

Друга п’ятниця місяця:
Розважання над Святим Письмом. Молитва у храмі у наміренні кожного та за мир в Україні.

Третя п’ятниця місяця:
Фільм/відеоролик.

Четверта п’ятниця місяця:
Обговорення на тему попередньої п’ятниці + відповіді священика на анонімні питання молоді, які  можна задати на цій сторінці.

П’ята п’ятниця місяця:
Розмова на тему, яку пропонує священик.

Також молодь організовує чування, реколекції, відпочинкові поїздки і таке інше.

Радо чекаємо зустрічі!

27-Банер молимось разом