“Діти Світла”

14339865_1796169733931120_238881248_o-1

«Діти Світла» є молодіжною спільнотою, що згуртовує молодь нашої парафії з метою кращого пізнання Бога, а також активної участі у житті нашої парафіяльної спільноти. До неї належать молоді люди, що прагнуть ближче пізнати Бога у власному житі, відкрити своє серце на Його волю, а також послужити своїм ближнім.

З цією метою регулярно проводяться спільні зустрічі нашої молоді, які завжди є нагодою для нових знайомств, дружніх розмов, спільного ділення власним духовним досвідом, а також розмов на різні важливі та актуальні теми християнського релігійного життя. Зокрема відбуваються науки про літургійне життя церкви, значення християнських символів а також церковних Таїнств та обрядів у житті кожного християнина, пояснюється значення релігійних чеснот, розгляд молитовного життя християнина а також проводиться молитовне читання Святого Письма. Окрім того, відбувається обговорення актуальних та важливих проблем та викликів сучасності, з якими доводиться зустрічатись християнину, а також розповідається про вчення Церкви на ті чи інші проблеми.

Також наша спільнота активно бере участь у проведенні різних святкувань, вистав та спільних поїздок по відпустовим місцям.

Вже стало доброю традицією спільне святкування різних урочистих подій у житті нашої спільноти, а також іменин та уродин членів нашої спільноти та відпочинок на природі.

Окрім того, спільнота «Діти Світла» активно залучається до харитативної діяльності, зокрема відбуваються поїздки до дитячого інтернату (що знаходиться на вул. Таджицькій), також інші види опіки та допомоги потребуючим.

Кого зацікавила діяльність нашої спільноти, і хто бажає залучитись до життя нашої парафіяльної молоді, ласкаво просимо кожної п’ятниці о 19:00 до приміщення катехитичної школи, де відбуваються наші зустрічі.

Кожної першої п’ятниці місяця спільнота “Діти Світла”, у супроводі священика, молиться Вервицю католицької молоді. Кожна така Вервиця має п’ять намірень, які висловлює у час молитви сама молодь.

Радо чекаємо на зустріч!