Дорогий Отець Андрій!

1312

Вітаємо Вас з уродинами.У цей святковий день, прийміть найщиріші привітання та найкращі побажання!Бажаємо Вам здоров’я, добра, родинного затишку, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги у всьому, злагоди, миру, Господньої ласки та благословення. Нехай завжди Вас супроводжує удача у всіх Ваших добрих справах і кожен день у житті  наповнюється радістю.

Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,
Убереже Вас від біди повсюди.
Нехай несе Вам радість кожна мить,
І благодать Господня з Вами буде.
Нехай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі.
Хай світла,  радісна дорога
Завжди Вам стелиться в житті.

Дякуємо Богу за дар Вашого життя!