Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

Готуємося до Першої Сповіді та Урочистого Причастя

31124795_1792826317693073_5322427445771501568_n

Дорогі у Христі батьки!

Списки дітей:

СЗШ №97, 3-А клас

Свята Тайна Сповіді:  27.04.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Євхаристії: 28.04.2018 о 11:00 год.

  1. Антощак Ярема
    2. Беген Ілона
    3. Брень Ольга
    4. Воробець Марта
    5. Гавришкевич Вікторія
    6. Главач Олег
    7. Іванців Андрій
    8. Казакова Анастасія
    9. Кішай Ростислав
    10. Коваль Марія
    11. Косик Андрій
    12. Косик Артем
    13.Кулявець Софія
    14. Малий Дмитро
    15.Масдєнікова Софія
    16. Метюк Юлія
    17. Митрофанов Олександр
    18. Назаревич Діана
    19. Несторко Дмитро
    20. Павляк Софія
    21. Паращук Вероніка
    22.Сенько Анна
    23.Сліпець Остап

 

СЗШ № 97 3-Б клас

Свята Тайна Сповіді:  4.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Євхаристії: 5.05.2018 о 11:00 год.

1. Балянда Захарій
2. Богуш Дмитро
3. Винницький Захар
4. Войтович Микола
5. Дармограй Юліана
6. Демченко Данило (СШ №4)
7. Заблоцький Богдан
8. Залевський Дмитро
9. Кондюх Данило (СШ №30)
10. Космина Олег
11. Коцупир Софія
12. Лакомий Максим
13. Марич Захар
14. Маруня Анастасія
15. Мельник Надія
16. Назар Владислава
17. Ніколенко Назар
18. Паламар Ростислав
19. Перетятко Любомир
20. Полянська Анастасія
21.Пущаловська Ольга
22. Рись Роман
23. Семків Роман
24. Скорняков Дмитро
25. Стефанишин Юрій (СШ №81)
26. Собалевський Станіслав
27. Талаш Артур
СЗШ № 97 3-В клас

Свята Тайна Сповіді:  11.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Євхаристії : 12.05.2018 о 11:00 год.

1. Баран Олег
2. Бобеляк Данило
3. Боднар Микола
3. Брода Вероніка (СЗ №81)
4. Ваславик Соломія
5. Вінярська Анастасія
6. Голодівська Вероніка
7. Дворник Максим
8. Жовтанецький Марко (СШ№81)
9. Кобрин Остап
10. Козачок Роман
11. Краковецький Маркіян
12. Кудлатий Андріан
13. Курман Христина (СШ№81)
14. Леуш Любомир
15. Леуш Софія
16. Маїк Софія
17. Мишко Максим
18. Московець Софія
19. Неспляк Максим
20. Панасюк Анастасія (СШ№53)
21. Прохорова Кароліна
22. Сидорук Юлія
23. Сідляр Надія
24. Слічний Назарій
25. Степаняк Діана
26. Тихоліз Роман
27. Трембич Валентин

 

СЗШ № 97 3-Г клас

Свята Тайна Сповіді:  18.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Євхаристії: 19.05.2018 о 11:00 год.

1. Баліцький Назар
2. Брасюк Ростислав
3. Бура Софія
4. Бура Андріан
5. Ваврушко Захарій
6. Дмитрієв Олександр
8. Жигайло Василина-Дарина
9. Зіньків Максим
11. Куприч Вероніка-Марія
12. Ледахівська Анна
13. Мазурок Володимир
14. Мацелюх Юрій
16. Пакліковський Богдан
17. Пакліковський Віталій
18. Пелих Максим
19. Процик Анастасія
20. Раковський Остап
21. Рупенталь Влада
22. Рябчук Марта
23. Тимань Устим
24. Тінчук Анастасія
25. Фрейдун Ростислав
26. Цап Марян

 

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>