“…хай кожен буде скорий до слухання, повільний до говорення, непоквапний до гніву» (Послання Якова 1:11)

13 березня на нашій парафії відбулася ще одна зустріч подружніх пар, на яку з Руху християнських сімей завітало подружжя Якубів Максим та Ірина. Було розглянуто VII тему з курсу «Божий задум для вашого шлюбу» – «Спілкування у шлюбі». На цій лекції йшлося про роль, важливість та значення спілкування в шлюбі. Наведено поради зі Святого Письма, а також практичні кроки, які можуть допомогти подружжю покращити процес спілкування, щоб добре розуміти один одного.

Під час презентації теми Максим та Ірина розповіли, які є рівні подружнього спілкування, розкрили суть цих рівнів і наголосили на тому, що варто планувати на кожен день якісне, щире спілкування з подругом, а також дітьми. Усім присутнім були запропоновані правила, які можуть допомогти в цьому, а саме:
1. Вміти слухати подруга (дружину, чоловіка).
2. Важливо говорити про свої власні почуття, а не звинувачувати інших.
3. Бути щирим і чесним.
4. Швидко примирюватись.
5. Бути сміливим і відвертим у спілкуванні.
6. Звертати увагу на тон проведення спілкування.
7. Не боятись говорити один одному те, що відчуваєш.
8. Завжди обговорювати невирішені питання чи проблеми.

Після завершення лекційної частини в дружньому колі було обговорено кілька питань:
1. Чому проблема спілкування майже не виникає в період зустрічань, а є настільки типовою в подружньому житті?
2. Які способи, засоби, методи ви можете запропонувати для покращення спілкування в подружжі?

На завершення зустрічі Максим запропонував усім присутнім чоловікам вийняти свій телефон і в календарі відзначити день, коли вони запросять своїх дружин на побачення, оскільки побачення є одним з методів якісного спілкування.

Дякуємо Максимові та Ірині за цікаве, змістовне й зрозуміле подання матеріалу, а також за те, що ділились своїми життєвими прикладами та історіями.

Запрошуємо всіх на наступну зустріч, яка відбудеться 27 березня. Тема «Вирішення конфліктів у шлюбі». Час зустрічі повідомлять священики в храмі, а також буде інформація на парафіяльному сайті, сторінці Facebook, на дошках оголошень.
До зустрічі!