Хор “Слідами Херувимів”

Молодіжний хор “Слідами Херувимів” розпочав свою діяльність у 2005 році під керівництвом Розалії Галайко, після якої регентом була Наталя Капітан, у 2012 – Христина Павлик, у 2019 – Юлія Гарбовська. З вересня 2022 і до тепер хором керує Юлія Дума.

Хор бере активну участь у житті парафії, має досвід співпраці з молоддю інших парафій, організованих акціях та молитовних чуваннях.

«Слідами Херувимів» брали участь у фестивалі “Вітер На-Дії” 2014 рік,  у Великодніх фестивалях у соборі св. Юра, у фестивалі «Велика коляда 2015», у проекті «Коляда-колядка» 2016 рік, у “Різдвяній фабриці”, проекті “Коляда за життя”, фестивалі “СпільНота”,  “У гостях у Василя та Маланки” та інших.

2016-2019  років хор взяв участь у фестивалі «Nowicanto», та концертував у Польщі та Словаччині.

2016-2018 роках брали участь у маштабному заході “Свято вулиці”.

Взимку 2017 на запрошення “Фундації Україна” відбулися концетри у Вроцлаві, Варшаві, Ґданську, Любліні.

Також хор мав нагоду супроводжувати Літургії із Блаженнішим Святославом.

У січні 2018 випустили перший диск духовних творів.

У жовтні 2018 на 10 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Вишгородська Покрова” зайняли 1 місце у номінації академічні колективи.

Молодіжний хор «Слідами херувимів» часто організовує різноманітні заходи і завжди радо приєднується до різнопланових подій.

Божественну Літургію за участю молодіжного хору “Слідами Херувимів” ви можете почути кожної неділі о 11:00 у нашому храмі, а також під час online трансляції на парафіяльному сайті та фейсбук сторінці.

Детальна інформація за тел. – 095 835 15 10 Юлія