Храмовий празник та свято вулиці 2017

30 вересня, уся наша парафіяльна родина святкувала празник на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Зранку парафіяни, прихожани та гості нашого храму прославляли святих мучениць спільною молитвою. Відбулася святкова Свята Соборна Літургія, також чин Водосвяття, та Акафіст до мучениць за участі чотирнадцятьох священиків.

А вже після обіду, на площі перед 97 школою усі бажаючі долучалися до грандіозного святкування «Свята вулиці 2017». У програмі були виступи дітей нашого мікрорайону вихованців ДНЗ №14, СЗШ №97, творчої студії «Перлинка благодаті», молодіжного хору «Слідами херувимів» , студії культури та мистецтв «Спірограф», а також зіркових гостей Софії Федини, октету «Орфей» та кавер-гурту «Роги», провели незабутнє свято улюблені ведучі Олег Пригода та Галина Галайко.

Висловлюємо щиру подяку, найперше, Богу за гарний, Благословенний день, організаторам даного святкування настоятелю храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – отцю Андрію Корчагіну, депутату ЛМР пану Роману Іванціву, Олегу Пригоді та Галині Галайко, директору СЗШ №97 Крупнику Петру Митодійовичу, Федерації тріатлону Львівської області (президент Богдан Михалусь, тренери Анатолій Шевчук, Юрій Сорохан, Володимир Рябцев) за організацію спортивного заходу, усім хто долучився до проведення та організації. Також спонсорам за фінансову підтримку: Мережі магазинів Кошик (Віктор Боденко); ТОВ Міська околиця (Мирослав Демчина); ТОВ Стрім-Львів (Володимир Савицький); Компанії Еталон-Хауз (Володимир Волинець); Компанії ADS (Андрій Манджала); ТОВ Лінда (Богдан Ружніцький); Компанії Перлина Заходу (Тарас Грабович); ТОВ Грінера Україна (Богдан Михалусь та Олексій Карнаушенко); Підприємцю Володимиру Ковалишину; Торговій марці «Радимо» (Андрій Мацьків); Адвокатському об’єднанню IMPartners (Роман Іванців та Тарас Морозевич).

Та усім хто прийшов і розділив цю радість із нами!