Храмовий празник та Свято вулиці

30 вересня, у день святих мучениць Віри, Надії, Любові на їх матері Софії, наша парафія святкувала храмове свято. Цьогоріч до нас завітав Владика Володимир, який під час святкової Літургії, з благословення Митрополита Ігоря, призначив отця Андрія Корчагіна парохом храму та символічно вручив ключ до церкви. А отцю Степану Шафрану, за багаторічне жертовне служіння у львівській міській клінічній лікарні швидкої допомоги, було вручено грамоту і церковну нагороду – право носити набедреник.
На завершення молитви Владика благословив парафіян, прихожан і гостей храму святою Водою.
На подвір’ї храму усіх діток пригощали морозивом.
У другій половині дня, вже традиційно, на площі перед школою №97 відбулося Свято вулиці. Де до святкування ми залучаємо не лише наших парафіян, а усіх мешканців мікрорайону.
Виступали навіть наші найменші дітки – вихованці ДНЗ №14, а також учні школи №97 та творча студія «Перлинка благодаті» .
Відбулися спортивні змагання для активної молоді району: майстер-клас з баскетболу, спортивний квест, а також шаховий турнір від майстра спорту України Олександра Шиманського. Усі учасники отримували солодкі подарунки.
Цікаві майстер-класи, солодка вата, флеш-моб, частування святковим тортом та багато іншого.
Зірковими гостями свята були: Ірина Доля, Resonance trio, Назар Савко та гурт Медоркестра. Шість годин музики, танців та забав. Чудовий настрій забезпечили незмінні ведучі Олег Пригода та Галина Галайко.
На завершення Любомир та Олеся Кончаківські разом з молодіжним хором «Слідами Херувимів» виконали гімн нашої парафії.
Щиро дякуємо усім хто долучився до організації та проведення свята!