Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

Катехитична школа

Метою діяльності школи є навчання дітей основ християнської віри, пізнання Святого Письма, введення дітей у життя церкви через участь у Святих Тайнах, християнське виховання, засноване на Христових заповідях – любові до Бога і ближнього.

СПИСОК ДІТЕЙ, ЩО ГОТУЮТЬСЯ ДО ПЕРШОЇ СПОВІДІ ТА УРОЧИСТОГО ПРИЧАСТЯ 2017-2018 р. Б.

СЗШ №97, 3-А клас

Години заняття : 10:30-12:00 (у приміщенні великого класу)

Свята Тайна Сповіді:  27.04.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Причастя: 28.04.2018 о 11:00 год.

  1. Антощак Ярема
    2. Беген Ілона
    3. Брень Ольга
    4. Воробець Марта
    5. Гавришкевич Вікторія
    6. Главач Олег
    7. Іванців Андрій
    8. Казакова Анастасія
    9. Кішай Ростислав
    10. Коваль Марія
    11. Косик Андрій
    12. Косик Артем
    13.Кулявець Софія
    14. Малий Дмитро
    15.Масдєнікова Софія
    16. Метюк Юлія
    17. Митрофанов Олександр
    18. Назаревич Діана
    19. Несторко Дмитро
    20. Павляк Софія
    21. Паращук Вероніка
    22.Сенько Анна
    23.Сліпець Остап

Всього до Причастя та Сповіді: 23 чол.

СЗШ № 97 3-Б клас

Години заняття : 10:30-12:00 (у приміщенні малого класу)

Свята Тайна Сповіді:  4.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Причастя: 5.05.2018 о 11:00 год.

1. Балянда Захарій
2. Богуш Дмитро
3. Винницький Захар
4. Войтович Микола
5. Дармограй Юліана
6. Демченко Данило (СШ №4)
7. Заблоцький Богдан
8. Залевський Дмитро
9. Кондюх Данило (СШ №30)
10. Космина Олег
11. Коцупир Софія
12. Лакомий Максим
13. Марич Захар
14. Маруня Анастасія
15. Мельник Надія
16. Назар Владислава
17. Ніколенко Назар
18. Паламар Ростислав
19. Перетятко Любомир
20. Полянська Анастасія
21.Пущаловська Ольга
22. Рись Роман
23. Семків Роман
24. Скорняков Дмитро
25. Стефанишин Юрій (СШ №81)
26. Собалевський Станіслав
27. Талаш Артур

Всього до Причастя та Сповіді: 27 чол.

 СЗШ № 97 3-В клас

Години заняття : 12:00-13:30 (у приміщенні малого класу)

Свята Тайна Сповіді:  11.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Причастя: 12.05.2018 о 11:00 год.

1. Баран Олег
2. Бобеляк Данило
3. Боднар Микола
3. Брода Вероніка (СЗ №81)
4. Ваславик Соломія
5. Вінярська Анастасія
6. Голодівська Вероніка
7. Дворник Максим
8. Жовтанецький Марко (СШ№81)
9. Кобрин Остап
10. Козачок Роман
11. Краковецький Маркіян
12. Кудлатий Андріан
13. Курман Христина (СШ№81)
14. Леуш Любомир
15. Леуш Софія
16. Маїк Софія
17. Мишко Максим
18. Московець Софія
19. Неспляк Максим
20. Панасюк Анастасія (СШ№53)
21. Прохорова Кароліна
22. Сидорук Юлія
23. Сідляр Надія
24. Слічний Назарій
25. Степаняк Діана
26. Тихоліз Роман
27. Трембич Валентин

Всього до Причастя та Сповіді: 27 чол.

СЗШ № 97 3-Г клас

Години заняття : 12:00-13:30 (у приміщенні великого класу)

Свята Тайна Сповіді:  18.05.2018 о 19:00 год.
Свята Тайна Причастя: 19.05.2018 о 11:00 год.

1. Баліцький Назар
2. Брасюк Ростислав
3. Бура Софія
4. Бура Андріан
5. Ваврушко Захарій
6. Дмитрієв Олександр
8. Жигайло Василина-Дарина
9. Зіньків Максим
11. Куприч Вероніка-Марія
12. Ледахівська Анна
13. Мазурок Володимир
14. Мацелюх Юрій
16. Пакліковський Богдан
17. Пакліковський Віталій
18. Пелих Максим
19. Процик Анастасія
20. Раковський Остап
21. Рупенталь Влада
22. Рябчук Марта
23. Тимань Устим
24. Тінчук Анастасія
25. Фрейдун Ростислав
26. Цап Марян

Всього до Причастя та сповіді: 26 чол.

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>