Коли ви думали, що я не дивився.

Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви причепили мій перший малюнок на холодильник, і я негайно захотів намалювати наступний. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви нагодувати бездомну кішку, і я дізнався, що гарно бути добрим із тваринами.

Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви спекли мій улюблений торт для мене, і я дізнався, що невеликі речі можуть бути особливими речами в житті. Коли ви думали, що я не дивився, я почув, як вимолилися, і я дізнався, що є Бог, з яким я міг завжди говорити, і я вчився довіряти Богові. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви приготували страву і віднесли її другові, який захворів, і я дізнався, що ми повинні допомагати і турбуватися одне про одного.Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви віддаєте свій час і гроші, щоби допомагати людям, у яких нічого нема, і я дізнався, що ті, які мають щось, повинні допомагати тим, у яких нічого немає. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, що ви турбувалися про наш дім, і я дізнався, що ми повинні піклуватися про те, що нам дано і дороге. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як ви ставитесь до своїх обов’язків, навіть якщо ви не дуже добре себе почуваєте, і я дізнався, що коли виросту, то теж повинен буду бути відповідальним. Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з ваших очей, і я дізнався, що інколи речі можуть завдавати болю, і це нормально, плакати.Коли ви думали, що я не дивився, я бачив, як ви піклувались, і я хотів бути всім, чим я міг бути. Коли ви думали, що я не дивився, я отримував більшість уроків життя, котрі я повинен знати, щоб бути добрим і успішним чоловіком, коли виросту. Коли ви думали, що я не дивився, я дивився на вас і хотів сказати: “Мамо і Тату! Дякую за все, що я бачив, коли ви думали, що я не дивився!”.

За матеріалами: my-life.ua