Курс наук про Святу Літургію.

Щочетверга у нашому храмі, о 19.00 відбуватиметься курс наук про Святу Літургю. Дані науки допоможуться Вам зрозуміти всю символіку та силу Літургії.

В основному, християни недооцінюють вартості Служби Божої із-за незнання її змісту. Вистарчає, щоб ми замислилися над значенням цієї літургійної молитви та над її змістом, і одразу наше відношення до неї змінюється. Апостол Павло казав, що: „Буду молитися духом, і розумом буду молитися. Буду співати духом, і розумом буду співати” (1 Кор. 14, 15).

Служба Божа є найважливішою молитвою у християнському житті і найбільшим даром для нас на цій землі.