Молитва п’яти пальців

ca0c895200f63302c5826c6f17fbe78bЦя молитва Папи Франциска – чудова нагода пригадати собі про головне.

1. Великий палець – той, що ближче до тебе. Тому розпочни свою молитву, молячись за тих, хто тобі найближчий. Це люди, яких тобі легше за все згадати. Молитися за тих, кого ми любимо, – це солодкий обов’язок.

2. Сусідній із ним палець – то вказівний. Помолися за тих, хто виховує, формує та лікує. Вони потребують підтримки й мудрості, аби провадити інших у належному напрямку. Нехай вони постійно будуть у твоїх молитвах.

3. Середній палець – найвищий з усіх. Це нагадує про наших провідників, очільників, лідерів, керівників, які мають владу. Вони потребують Божого керівництва.

4. Наступний палець – «сердечний». Це неймовірно, але він є нашим найслабкішим пальцем. Нагадує нам про те, щоби молитися за слабких, хворих, змучених та обтяжених проблемами. Вони потребують нашої молитви.

5. Нарешті наш мізинець, найменший з усіх пальців. Він має нагадувати нам про молитву за нас самих.

Як закінчиш молитися за названі вище групи, побачиш свої власні проблеми у правильній перспективі та будеш готовий помолитися за себе більш істинно та дієво.

Джерело: kyrios