Молитва Taize

IMG_2328Щомісячна молитва Тезе уже стала традиційною для Львівських парафій. 28 лютого така молитва відбулася і у нашому храмі св.муч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Це молитовне дійство зібрало більше сотні паломників, аби у спільній молитві та розважаннях прославити нашого Творця і випросити у Бога миру та кращої долі для України.

Тезе – міжнародна християнська спільнота із села Тезе у Франції. Молитва Тезе має свій унікальний характер, творячи новий стиль церковної музики. Пісні Тезе побудовані на коротких фразах із Псалмів та інших книг Святого Письма, які створюють особливий молитовний дух.

Одна з особливостей Тезе – її невимушеність і простота: вмостившись на карематах учасники разом молилися, співали, у тиші при світлі свічок мали змогу розважити над наболілим і просто подякувати Богу за всі ласки і щедроти, які Він нам дає.

Дякуємо комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії; особам, які доклали зусиль , щоб усім було чудово молитися; команді організаторів, волонтерам , молодіжній спільноті “Діти світла” та хору і його керівнику Анастасії Щирбі ,за чудове звучання. Усе на Славу Божу!!!

фото: Андрій Бомчик