Молодіжні реколекції в смт.Рудно

З 8 по 10 квітня 2016 р. Б. парафіяльна молодь храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у ЛДС СД в смт. Рудно мали дні духовної віднови – реколекції. Науки провадив духівник ЛДС СД о. Андрій Стасів, який щедро ділився своїми знаннями та досвідом свого життя.

У цей час молодь мала нагоду помолитись, розважати над словом Божим, супроводжувати співом Літургії, спілкуватись між собою, приділити більше часу Богу.

Чому ж реколекції?

Саме слово «реколекції» походить від латинського recollection, що означає відновлення. Слово «колекція» українською асоціюється зі збиранням марок, значків тощо. Кожна людина упродовж свого життя, дня, тижня, місяця, року, кількох років назбирує у душі певну «колекцію» добрих думок, діл, зауваг, а також і недобрих, грішних.

Церква здавна пропонує робити час від часу такі реколекції – перегляд своєї «колекції думок». Так як і колекціонери час від часу переглядають свої колекції і те, що зайве, віддають або продають, а що потрібне – залишають, подібно й ми намагаймося також переглянути, чого у моїй душі є забагато, а чого, можливо, не вистарчає; може, щось треба придбати, а чимось, можливо, поділитися.

Щиро дякуємо реколектанту о. Андрію Стасіву за час проведений разом з нами і за науки, якими збагачував наші душі, за простоту і легкість достукатись до наших сердець, за щиру усмішку.

автор: Галина Г.