Мололіжний хор “Слідами херувимів” цьогоріч знову приймав участь у семінарах із співу – «Nowicanto»

DSC_0045«Nowicanto» у рамках проекту «Musiсarpatia»

З 20 по 29 серпня 2017 року молодь з України, Польщі та Словаччини зібралися у Новиці, що у Польщі в осередку Сарепти, де вправляли свої вміння хорового співу.

Впродовж тижня хористи  вивчали репертуар для концертів, які відбулися в останні дні варштатів.
Варто зазначити, що усі твори учасники вивчали вперше. У програмі концертів були такі твори: Церковний гимн Польщі періоду 13-14 століття «Богородица Дівица», кант «Через поле широкеє» в обробці Миколи Леонтовича, кант «Мати Милосердя» в обробці Дмитра Туптала, «Милосердя двері» в обробці Ярослава Вуйцика-Лакатуша, «Достойно есть» Динева,  причасний «Тіло Христово» музика Зуєвої, «Богородице Діво» Арво Пярт, кант «Всі Тя хори» в обрабці Дмитра Туптала, «Кіріє елейсон» Петро Янчак.
Цьогоріч хор «Nowicanto» концертував не лише  у Польщі але і у Словаччині, а саме концетри відбулися у Балігроді (Польща) у храмі Успення Пресвятої Богородиці, Поляні Суровічній (Польща), Чірчі у храмовий празник (Словаччина) та у Новиці (Польща) у храмовий празник. Також «Nowicanto» супроводжував Літургію з Митрополитом Перемишльсько-Варшавским Іваном Мартиняком у Балігроді та Владикою Міланом Лачою у Чірчі.

Щиро дякуємо усім учасникам «Nowicanto» за тиждень спільної праці, репетиції, ватру, танці, співи, фільми, ігри, особлива подяка групі із Словаччини за запрошення на прогулянку у м.Бардійов (Словаччина); деригентам Христині Павлик та Людмилі Гриціковій за щоденні репетиції; Оресті Кінаш за особливий підхід до кожного на індивідуальних заняттях з вокалу; за щоденні Літургії та молитви духовним наставникам отцю-диякону Адріану Лихачу, пароху храму Успення Пресвятої Богородиці у Новиці отцю Петру Качмару, отцю Мітрату Івану Піпці, отцю Григорію Назару, отцю Ярославу Чухті та отцю Павлу Сивцю; головному огранізатору пану Петру Мартинишину та всім хто долучився до проведення та організації «Nowicano».

«Nowicanto» відбувався у рамках проекту «Musiсarpatia» за підтримки Erasmus+

автор: Лада