Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

Мощі Святих

Святий Фелікс з Канталіче ( Порро ) народився 18.05.1515 р. в Канталіче в Італії. 1544 р. став монахом, членом ордену Капуцинів. Під час свого життя понад 40 років шукав по всьому Риму харчі для монастиря.Він був так званим братом-збирачем милостині. З цього приводу мав навіть розмову з Папою Клеменсом ХІ 22.05.1712. Його знав весь Рим, бо під час збирання їжі він проповідував, особливо дітям, Боже Слово. Святий  Фелікс був наділений невтомним терпінням, покірністю та дружелюбністю. Для монахів і мирян був взірцем первісної францисканської вбогості. Земне життя завершив у Римі в 1587 році. 1.10.1625 року Він був проголошеним Блаженним, а 22.05.1712 року Папою Климентом ХІ – Святим.Святий Фелікс є покровителем дітей та людей що в матеріальній скруті.

Святий Конрад ( з Парцгам – Німеччина ) народився 22.12.1818 в Парцгам ( Німеччина Баварія ) в селянській родині. В 1849 вступає до ордену Капуцинів і протягом 41 року виконує обов ‘язки чергового при брамі монастиря у відпустовому місці Алтонінг. По сьогоднішній день люди приходять до Святого Конрада зі своїми бідами. 20.05.1934 – був проголошений Папою Піус ХІ святим. Вважається покровителем і порадником прочан.

Свята Єлизавета з Португалії, свята королева, народилася 1271 в Арагонії ( онучка святої Єлизавети княгині Тюрінгії, пом. 1231 )  померла 04.07.1336 в Ерстромозі. Була одружена з Португальським королем Діонізіусом з яким мала двох дітей . Все своє життя підтримувала церкви та монастирі, будувала лічниці, притулки для дітей та бідних, велику частку свого майна роздавала нужденним в життєвих труднощах вона віддавалася молитві. У випадках війни Свята Єлизавета була примирителькою, ввійшла в історію як великий миротворець. Після смерті чоловіка стала монахинею ордену Клари. 25.05.1625 Папою Урбаном VIII була проголошена Святою.Свята Єлизавета покровителька миру та родинної злагоди.

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>