Мощі Святих

Святий Фелікс з Канталіче ( Порро ) народився 18.05.1515 р. в Канталіче в Італії. 1544 р. став монахом, членом ордену Капуцинів. Під час свого життя понад 40 років шукав по всьому Риму харчі для монастиря.Він був так званим братом-збирачем милостині. З цього приводу мав навіть розмову з Папою Клеменсом ХІ 22.05.1712. Його знав весь Рим, бо під час збирання їжі він проповідував, особливо дітям, Боже Слово. Святий  Фелікс був наділений невтомним терпінням, покірністю та дружелюбністю. Для монахів і мирян був взірцем первісної францисканської вбогості. Земне життя завершив у Римі в 1587 році. 1.10.1625 року Він був проголошеним Блаженним, а 22.05.1712 року Папою Климентом ХІ – Святим.Святий Фелікс є покровителем дітей та людей що в матеріальній скруті.

Святий Конрад ( з Парцгам – Німеччина ) народився 22.12.1818 в Парцгам ( Німеччина Баварія ) в селянській родині. В 1849 вступає до ордену Капуцинів і протягом 41 року виконує обов ‘язки чергового при брамі монастиря у відпустовому місці Алтонінг. По сьогоднішній день люди приходять до Святого Конрада зі своїми бідами. 20.05.1934 – був проголошений Папою Піус ХІ святим. Вважається покровителем і порадником прочан.

Свята Єлизавета з Португалії, свята королева, народилася 1271 в Арагонії ( онучка святої Єлизавети княгині Тюрінгії, пом. 1231 )  померла 04.07.1336 в Ерстромозі. Була одружена з Португальським королем Діонізіусом з яким мала двох дітей . Все своє життя підтримувала церкви та монастирі, будувала лічниці, притулки для дітей та бідних, велику частку свого майна роздавала нужденним в життєвих труднощах вона віддавалася молитві. У випадках війни Свята Єлизавета була примирителькою, ввійшла в історію як великий миротворець. Після смерті чоловіка стала монахинею ордену Клари. 25.05.1625 Папою Урбаном VIII була проголошена Святою.Свята Єлизавета покровителька миру та родинної злагоди.