Не змарнуй цього літа: 10 порад

shutterstock_439368238Із нетерпінням весь рік чекаємо літо. І ось уже одна його частинка швидко минає. Пропонуємо вам декілька порад, як не згайнувати цей дорогоцінний час, що залишився.

Не ставте на своїх планах жирної крапки якщо влітку у вас немає відпустки. Насправді часу завжди вистачить для того, щоб наповнити його чимось змістовним. Плануйте заздалегідь усі вихідні, літні вечори та ранки. І здивуєтесь, що встигнете назбирати так багато емоцій.

Дні влітку довгі, а ранки – неймовірні. Спробуйте прокидатись швидше, щоб «зарадяитись» шквалом пташиного співу та свіжого повітря. Це того варте.

Бувайте на природі частіше. Коли як не влітку робити найрізноманітніші вилазки. В гори, до лісу, річки, озера, моря, на поле, на грядку, зрештою.

Здійсніть подорож, про яку давно мріяли. Це важливо – не відкладати давно омріяного візиту, особливо до важливих людей.

Спробуйте цього літа щось нове для себе. Давно думаєте стрибнути з парашутом або ж сплавитись по річці? Хутчіш!

Готуйте! Їжте смачно і свіжо. Коли як не влітку їсти корисні вітамінні продукти.

Зустрічайтесь із друзями. Чому б не розпалити вогнище і не поспівати пісень із тими, які завжди зайняті?

Читайте! У парку, на лавці, на балконі, в лісі, засмагаючи. Ваш мозок потребує їжі.

Відправте соцмережі у відпустку. Навіть якщо не уявляєте життя без них – воно існує. Навіть якщо працюєте із ними, намагайтесь не відволікатись на дурниці і не тринькати свого дорогоцінного літнього часу.

Будьте вдячні. Бо надворі літо. Знаходьте час для того, щоб побути наодинці з Богом, з рідними і не забувайте дякувати за те, що все це є у вашому житті.

Автор: Тетяна Трачук