On-line трансляція

On-line трансляція Служби Божої відбувається кожної неділі о 11:00 год.

1. Ігор's Gravatar Ігор
    Жовтень 14, 2018

Дуже зручно коли в неділю випадає чергування на роботі, прослухати службу Божу онлайн і не пропустити цю неділю . Дякую.

2. Фінканін Наталія's Gravatar Фінканін Наталія
    Липень 5, 2015

Щиро вдячна вам за Вашу роботу!!! У діток вітрянка і не було можливості відвідати храм, та дякуючи Вам ми літургію не пропустили. Слава Ісусу Христу !

3. Ігор's Gravatar Ігор
    Листопад 30, 2014

Дуже приємно здивований прослухавши онлайн недільну проповідь, яку жодного разу не переривала реклама. Дякую.

• Пижів Олег's Gravatar Пижів Олег
      Листопад 30, 2014

Дякуємо за коментар. Радіємо з того, що можете безперешкодно (без реклами) слухати Службу Божу.