Паломницька подорож до святинь Угорщини, Хорватії, Боснії та Герцеговини

krizevac
Паломництво до Цариці Миру
+2 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД:15 -20 серпня (6 днів)

ПОЖЕРТВА:185 €

МАРШРУТ: Львів -  Марія Повч – Спліт  – Меджугор`є – Макарска  – Егер – Львів

1 день

Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.

Нічний переїзд до Хорватії.

2 день

Ранішні молитви. Прибуття у Спліт. Божественна Літургія. Відпочинок на Адріатичному морі. Оглядова прогулянка містом.

Відвідаємо головну пам’ятку міста – палац Діоклетіана.  Оглянемо Народну площу  в Старому Місті, на якій знаходиться стара ратуша з трьома готичними загостреними арками XV ст. Спліт – це не лише історія і архітектура, це ще і популярний курорт Хорватії з сучасними готелями і живописними лагунами.

Вільний час. Переїзд до Боснії та Герцеговини.Прибуття до Меджугор`я, поселення у готель. Вечеря.  Нічліг.

3 день

Сніданок. Ранішні  молитви. Божественна Літургія.

Молитва Вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.

Повернення до готелю. Вечеря.  Нічліг.

4 день

Божественна  Літургія. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Відвідання мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я.  Щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Повернення до готелю. Вечеря.  Нічліг.

5 день

Божественна  Літургія. Сніданок. Виселення з готелю.

Спільна молитва біля місця об`явлення Пресвятої Богородиці. Переїзд в Макарське – містечко на узбережжі Адріатичного моря. Поселення  Макарська затишно розташувалось в тихій бухті біля підніжжя величних гір Осеява і Св. Петра.

Вільний час.  Відпочинок на Адріатичному  морі. Вечірні молитви. Переїзд до Угорщини.

6 день

Ранішні молитви. Прибуття у Егер. Оглядова прогулянка містом.

Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь ( квиток оплачується додатково).

Вільний час. Переїзд з Егеру до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;

- духовний супровід священика;

- супровід досвідченого керівника;

- 3ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

- 3 сніданки;

- 3 вечері.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

- особисті витрати;

- візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)

- послуги візового центру 20 €;

- проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 15 €;

- медичне страхування – 100-300 грн.(залежно від віку паломника).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Детальна інформація та запис проводиться у нашому храмі.