Паломницька подорож СВЯТИНЯМИ РІЗДВЯНОЇ ЄВРОПИ

З 1 по 4 грудня 2016 року наші парохіяни разом з отцем Андрієм відбули паломництво до різдвяних святинь Європи.
Впродовж чотирьох днів учасники подорожі відвідали такі міста як: Марія Повч(Угорщина), Будапешт(Угорщина), Прага(Чехія), Вроцлав(Польща), Ченстохова(Польща) та Краків(Польща).
Відбулися відвідини базиліки у Марія Повч, де знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, молитва перед фігуркою дитятка Христа у Празі та чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Також прочани благали милосердя для усіх у Кракові…
У маршрут подорожі входили найвизначніші святині та історичні пам’ятки даних міст, що дали змогу ближче ознийомитися з ними.

Фоторепортаж: