Паломництво до Кальварії Зебжидовської, місця культу Хресної Дороги

sanktuarium-w-kalwarii-zebrzydowskiej2-2

МАРШРУТ: Львів – Лагевніки – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

Паломницька подорождо святинь Польщі

ПЕРІОД: 30 березня– 02 квітня (3 дні)  без нічних переїздів

ПОЖЕРТВА:95 €

МАРШРУТ: Львів – Лагевніки – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

Паломництво до Кальварії Зебжидовської,

місця культу Хресної Дороги

1день

Зустріч прочан о 6.30. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.

У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.

Далі у програмі оглядова прогулянка по Кракову: Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців, Маріацький костел- шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога.

Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

2день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Кальварії Зебжидовської. Божественна Літургія.

Божественна Літургія. Серед затишних мальовничих пагорбів знаходиться один з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварія-Зебжидовска. Це монастирський комплекс, який уособлює своїми спорудами хресну дорогу Ісуса Христа. Неповторність кожного окремого будинку, велич базиліки Діви Марії, замок у стилі бароко. Базиліка Діви Марії – центральна будівля цього ансамблю. У ньому розташована чудотворна ікона, яку називають «Кальварійською Богородицею». Поруч знаходиться цісторіанскій монастир, а безпосередньо до нього прилягає добудований пізніше замок сім’єю Чарторижских. Біля входу в базиліку стоїть пам’ятник Івану Павлу II.  Він відвідував комплекс у статусі папи Римського.

Важлива подія року тут відбувається у Страсний тиждень, перед Великоднем. У ці дні тут проводяться Господні Містерії, а кількість паломників перевершує всі межі. Ці обрядові традиції церкви, проводяться тут з 1630 року і збирають щороку тисячі паломників, не тільки з Польщі, але й з усього світу.

Переїзд у Ченстохова. Молебень до Богородиці.

Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними. .

Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Нічліг.

3день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до  Варшави. Божественна Літургія.

Варшава – одне з тих міст, в яких налічується близько тисячі різних пам’яток. Огляд почнемо зі Старого міста. Тут знаходяться унікальні готичні костели, будинки в стилі ренесанс і бароко. Відвідаємо кафедральний собор св. Яна, який  є однією з найстаріших пам’яток архітектури Варшави, а також Королівський замок – символ польської держави. Під час Другої світової війни він був розграбований і знищений фашистами, але поляки в 1984 році повністю відновили оплот своєї державності.

Вільний час. Переїзд у центральну частину Любліна. Знайомство з містом, вільний час. Переїзд до кордону. Прибуття у Львів пізно ввечері.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

- духовний супровід священика;

- супровід досвідченого керівника;

- 2ночівелі у готелях (2-3 особи в номері);

- 2 сніданки .

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

- проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

- візовий збір 35 € € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)

- послуги візового центру 20 €.;

- екскурсійна програма згідно з маршрутом 15€;

- медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництвоЗаписати Імя, Прізвище і номер моб.телефону у нашому храмі до кінця тижня, тобто до 5 березня.