Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

Паломництво до Меджугор’є

Парафіяни церкви св. Віри, Надіі, Любові та іх матері Софіі разом з отцем Андрієм Корчагіним здійснили паломництво до св. місця Меджугор’є. Ці дні, у молитвах,  Божественних Літургіях, пройшли надзвичайно швидко.

Молебень до Богородиці у базиліці Маріі Повч, молитва на вервиці на горі Подбро, Хресна Дорога на горі Кріжевац у Меджугор’є, св.Літургія у Макарському Люрді, молитва в Егерській базиліці та костелі св.Антонія Падевського збагатили нас, прочан, духовно, очистили наші душі.

Проща у Меджугор’є – це, свого роду, символ нашого земного життя, віддзеркалення і споглядання його, шукання прощення гріхів, йдучи з молитвою до святих місць,як паломництво до неба, до зустрічі з Богом. Кожне паломництво, без сумніву, сприяє духовному зростанню, преображенню людини в спасіння через єдність з Ісусом Христом в огорожі святоі Церкви.

Дякуємо Богові за дану прощу!

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>