Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Покровительниці храму

Icona_muchenyc1024х768Життя святих мучениць
Свята Софія була благочестивою вдовою походженням з італійського роду.
Час її життя припав на II століття – час правління єпарха Антіоха та царя Андріана. Софія мала трьох дочок, що носили імена найголовніших чеснот – Віри, Надії та Любові.    Усі вони були ревними християнками та плекали любов до Бога, до чого змалечку привчила їх мати. Коли цар Андріан про це дізнався, то наказав цим побожним християнам відректися від віри в Ісуса Христа. Взамін на їх відречення він пропонував їх усиновити та наділити будь-якими статками.
Оскільки сестри відмовлялись від цього, цар дав їм 3 дні на роздуми, відправивши до однієї жінки, на ім’я Палладія. Коли вони після цього й надалі не відрікались Христа та відмовлялись виконати наказ імператора й поклонитись поганській богині Артеміді, усіх трьох сестер почали катувати. Спочатку кати почали нещадно бити старшу Віру на очах у її матері та сестер ,відриваючи частини від її тіла. Потім поклали її на розпечені залізні грати, а згодом – кинули в казан з киплячою смолою. І врешті-решт присудили до усікання мечем.
Молодші сестри Надія і Любов, натхненні мужністю старшої сестри, перетерпіли подібні їй муки. Вогонь не заподіяв їм шкоди, і тоді, як і старшій сестрі, їм відтяли мечем голови.
На той час Вірі було 12 років, Надії – 10, Любові – 9. Мати Софія, забравши тіла дітей , поховала їх, згідно з переданням, на високому місці. А сама померла біля їхньої могили, як зазначає передання: «Приєдналась до доньок, оскільки не плоттю, але серцем страждала за Христа». Свята Церква свято шанує гідне християнське життя святих мучениць, сповнене чеснот та праведних вчинків, вінцем яких стала їхня мученицька смерть за Христа. Тому і наша церква має особливу благодать носити назву цих святих покровителів.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.