“Полишити батьків” I тема з курсу “Божий задум для Вашого шлюбу”

«Так то полишає чоловік свого батька й матір…» (Буття 2:24).

У неділю, 8 листопада 2015 року, відбулася зустріч подружніх пар, на якій було розглянуто першу тему з курсу “Божий задум для Вашого шлюбу”.

Вступне слово мав отець Тарас і його дружина Галина. Які розповіли, що означає “полишити своїх батьків”, що каже про це Святе Письмо, а також про активні дії для нової сім’ї і які основні причини, щоб не полишати батьків. Опісля присутні поділилися на дві групи, де обговорювали – чому молодій сім’ї важливо “полишити батьків”, в який спосіб ми можемо виявляти шану своїм батькам, що відбувається із стосунками у шлюбі коли батьки не дають подружжю жити самостійно, а також коли подруги залежать більше від батьків ніж один від одного. Під час лекції та обговорень, з дітками займались наші веселі аніматори.

Наступна зустріч відбудетья 22листопада о 14-30 в нашому храмі.