Празник “Дітей Непорочної” та початок Маївок

1 травня на нашій парафії розпочали молитися Маївки – молебні до Божої Матері. Також у цей день спільнота «Діти Непорочної», що діє при нашому храмі, святкувала свій празник, та прийняла вісім нових “членкинь”, на сьогодні налічується близько 70-ти учасниць даної спільноти.
Відбулася урочиста посвята сестриць, яку провів духівник спільноти отець Андрій Корчагін, опісля на подвір’ї храму спільно молилися перший молебень до Богородиці. На завершення отець Андрій благословив усіх свяченою водою.