Реколекції для волонтерів

З 30 січня по 1 лютого 2015 р. у монастирі св. Альфонса на Голоско відбулися реколекції для спільноти волонтерів, що виявили бажання працювати з убогими та потребуючими людьми при храмі бл. М. Чарнецького. Темою реколекцій було «Місійне редемптористичне служіння убогим».
Розпочалися реколекції з Вечірньої, яку відправляв о. Михайло Іваняк під спів братів-редемптористів у монастирській каплиці.

Після смачної вечері відбулось вечірня розважання. Пізніше – чай з печивом, колядки під гітару брата Романа та Любомира і звичайно ж гарний настрій.

Другий день розпочався з Утрені та Молебня до Пресвятої Богородиці. Про духовну поживу на час реколекції подбав о. Віталій Олещук. Він провадив богослужіння та приготував змістовні тематичні науки, три з яких ми почули цього дня.

Також у суботу в храмі бл. М. Чанецького відбулась Літургія з потребуючими в супроводі хору «Слідами Херувимів» з храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Цей хор разом з потребуючими колядуючи прийшли в гості до монастиря. За спільним столом з чаєм, печивом і домашнім варенням пролунало ще декілька колядок на прославу Бога! Волонтери на знак подяки за служіння подарували хористам відкритки, які були зроблені власноруч.

SONY DSC SONY DSC iDxwcRD5l9c

Після насиченого дня був не менш насичений вечір, який розпочався з Вечірньої. Далі після вечері та духовної науки був перегляд фільму під назвою «Доторкнись і побач» та його обговорення у групах. Після цього деякі учасники взяли ще участь у чаюванні та діленні враженнями про пережите за день.

Завершальний день реколекцій розпочався з Утреньої та Святої Літургії у монастирській каплиці. Також отець Віталій виголосив завершальну науку про співпрацю між редемптористами і мирянами. Пізніше ми провели ділення про пережиті реколекції, на яких волонтери змогли також подати свої пропозиції щодо подальшого нашого служіння.

Після реколекцій у всіх учасників залишилось багато добрих вражень і бажання продовжувати місійне редемпторисичне служіння убогим у дусі св. Альфонса.

Запрошуємо до нас за зустрічі волонтерів, які відбуваються щовівторка після вечірньої Літургії в храмі бл. М. Чарнецького.