“Різдво на Північному 2017″

Цієї неділі, 5 лютого, за святковими столами у ресторані “Балатон” з гучною колядою, наша велика парафіяльна родина проводжала різдвяні свята.

Захід розпочався із спільної коляди, яку очолив отець Андрій Корчагін. Ведучими свята були наші улюблені Галина Галайко та Олег Пригода, які нікому не давали сумувати. Першою заколядувати завітала Оксана Муха, яка вкотре захопила слухачів своїм чарівним голосом. Поки гості частувалися смачними стравами, “ILkivSchool” дарувала гарні дитячі голоси. Звичайно діти приїхали із своєю наставницею чудовою співачкою Маріанною Ільків, яка також заспівала на нашому святі. А вже після конкурсу пампуха, на якому перемогла Роксолана Кончаківська, своїм автентичним співом тішили гурт “ДоСхідСонця”. Звичайно і неперевершені голоси октету “Орфей” звучали цього вечора, колядки та інші пісні зірвали гучні овації у залі.
Наші ведучі організували аукціон, на якому були представлені цікаві лоти, а родзинкою була цегла, яка з іменами покупців буде вмонтована у храм, що будується.
На завершення всі гості колядували разом із отцем Андрієм, отцем Юрієм, паном Любомиром Кончаківським та паном Романом Іванцівим.
В кінці вечора отець Андрій Корчагін подякував організаторам заходу та всім хто долучився.

Ще раз, щиро дякуємо:
-адміністратору храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отцю Андрію Корчагіну.
-головним організаторам та ведучим Галині Галайко та Олегу Пригоді.
-ресторану “Балатон” та його персоналу.
-спонсорам: ТМ “Родинна ковбаска” та “Ігроленд”.
-Руслану Яжинському за забезпечення музичною апаратурою.
-аніматорам з “Ігроленду”, під керівництвом пані Олени.
-всім хто долучився до організації та проведення заходу.
-всім хто прийшов на це свято і разом з нами, ще раз відчув радість Різдва.

Дякуємо! До нових зустрічей!

Автор: Лада

Фотозвіт: