Різдвяна фабрика

26230224_1601249173285788_8985988310054248457_n

Вже близько 10 років у Львівській Духовній Семінарії діти-сироти беруть участь у різдвяних святах на Різдвяній фабриці. Та традиційно з колядою приїжджають на нашу парафію, щоб звістити новину про народження Спасителя.
Також наш молодіжний хор “Слідами херувимів” з концертною програмою звітав до діток у Духовну Семінарію, що у Рудно. Після гучної коляди разом вчилися народних танців та весело забавлялися з дітками.
Щиро дякуємо усім хто був з нами!