Розпочався новий рік зустрічей “Діти Світла”

21469846_1711568655818840_1563091778_n8 вересня, наша молодь разом із отцем Романом Янчуком – духівником спільноти, зібралися, щоб розпочати новий рік зустрічей спільноти “Діти Світла”.

Перша зустіч розпочалася молитвою та словами отця Романа, який наголосив на тому, що кожна людина є особливою і кожну людину потрібно любити, адже можливо саме вона буде з нами до кінця нашого життя. Деякі риси інших спочатку можуть здаватись недоліками, але якщо любити, то негатив стає позитивом. Після чого, під відкритим небом із гарячим чаєм, було переглянуто фільм “Поспішай кохати” Адама Шенкмана за романом Ніколоса Спаркса.

Запрошуємо до спільноти усіх молодих людей!

Зустрічі відбуваються щоп’ятниці о 19:00 у катехитичній школі св.Софії (18:00-Божественна Літургія у храмі). Перші п’ятниці місяця молитва у храмі, у наміренні кожного та за мир в Україні.