Розпорядок Літургій на свято св. Михаїла й інших безплотних сил (21 листопада)

Святі Літургії у нашому храмі служитимуться о 7:30, 9:00, 11:00 і 13:00.
У п’ятницю (20 листопада) служитиметься Велика Вечірня о 19:00.

Молитва
До вас, як заступників і охоронців життя нашого я, окаянний, припадаючи, молюся: подайте мені молитвами вашими час дня боговгодно пройти, неспокушеним злими ділами й помислами. Відкрийте слух вух моїх, нехай почую і зрозумію діла та слова Божі душеспасенні, нехай прозрю внутрішніми очима, я, оповитий гріховною тьмою. Моліться за мене, що на всяк час согрішаю і Боже милосердя тяжко прогнівляю й засмучую. Ти ж, Господи мій, Господи, споглянь на мене і помилуй мене, й виведи із в’язниці гріховної душу мою, перш, ніж відійду звідси та прийду на Страшний Суд Твій. Прийми святих ангелів твоїх, які моляться за нас, що завжди навколо Твого престолу з острахом стоять. І їх молитвами, найпаче ж Пречистої Твоєї Матері, визволь мене від страшного й грізного того суду Твого. Ти бо єси Агнець Божий, що бере гріхи всього світу, розп’ятий на хресті нашого ради спасіння. Вислухай молитву мою та пошли ангела, охоронця душі моїй і тілу, щоб, ним наставлений, визволився я від усіх ворогів моїх, видимих і невидимих, та сподобився отримати Твою милість з усіма, що від віків угодили Тобі. Бо Ти єси Бог наш, і до тебе прибігаю, і на Тебе надіюся, хоч і згрішив я більш усіх людей, однак від Тебе не відступив, ані не простягнув руки моєї до іншого бога. Тобі молюся, Господи Ісусе Христе, Тебе благословляю й Тобі поклоняюся, в Тройці єдиному Богови: Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.