“Слідами херувимів” колядував у Польщі!

Вже стало трацією, що наш молодіжний хор «Слідами херувимів» на свято Богоявлення Господнього вирушає до української діаспори у Польщі з колядою, цьогоріч у міста Гданськ та Люблін.

На Щедрий вечір у Гданську хор провадив Божественну Літургію у храмі святого Вартоломея та мав концерт у Домівці об’єднання українців у Польщі. На концерті також був присутній консул Лев Захарчишин.

А вже на наступний день з самого ранку хор прибув до Любліна, де завдяки Мар’яні Кріль, мали справжній марафон коляди. Наш хор звучав на телебаченні TVP Люблін та на Польському радіо, також колядки звучали у стінах Вищої школи підприємництва та адміністрації, у канселярії міського голови Любліна у справах маркетингу, у відділі культури міської ради, у центрі зустрічі культур. Завершився день Божественною Літургією та Водосвяттям у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Наступного дня, на завершення, відбувся великий концерт у Люблінській Духовній Семінарії.

Щиро висловлюємо подяку Орисі Оринич за організацію концерту та нашого перебування у Гданську, пароху храму святого Вартоломея отцю Йосифу Улицькому, Мар’яні Кріль, що організувала незабутні дні та опікувалася нами у Любліні, проректору Люблінської Духовної Семінарії отцю Богдану Панчаку. Також особлива подяка пароху храму Віри, Надії Любові та їх матері Софії, отцю Андрію Корчагіну, за те що посприяв цій подорожі.

Христос ся рождає!