“Слідами Херувимів” колядував у Польщі.

З 18 по 22 січня наш молодіжний хор “Слідами Херувимів”, тішив колядою українську діаспору у Польщі.

hazrFKOysxwНа запрошення “Фундації Україна”, дівчата вирушили у Вроцлав, де у соборі Воздвиження Чесного Хреста провадили Божественні Літургії, у свято Богоявлення побували на водосвятті на річці Одрі за участі владики Володимира Ющака та представників римо-католицького духовенства. Святкування фестивалю «Вроцлавська кутя» розпочалось у п’ятницю у приміщенні  “Фундації Україна”, де виступали різні колективи з Польщі та української діаспори, а наступного дня відбувся урочистий  концерт у  Вроцлавському університеті та вечорниці у «Фундація Україна».
Вже наступного дня хор поїхав у столицю – Варшаву, на запрошення пана Петра Мартинишина.
У храмі Успення Пресвятої Богородиці “Слідами Херувимів” мав два концерти після яких, за спільною парафіяльною кутею, звучали колядки, віншування, а також Вертеп, підготований місцевою українською молоддю. Пан Петро, разом з товаришами, запросили розділити коляду зі своїми друзями в оселях, таким чином, підтримуючи традиції колядування, що є дуже важливим, особливо за кордоном.

Ця поїздка є великим досвідом для хору, щиро дякуємо всім організаторам, усім хто долучився до проведення, тим котрі були на концертах і дарували оплески і звичайно молодіжному хору нашої парафії “Слідами Херувимів” та керівнику Христині Павлик.