“Слідами херувимів” прийняли участь у фестивалі “СпільНота”

У празник Зіслання Святого Духа наш хор «Слідами Херувимів» прийняв участь у фестивалі молодіжних хорів «СпільНота», що відбувався у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Цей фестиваль відбувся вперше за ініціативи диригента семінарійного хору пані Наталії Капітан. Вечір розпочався з спільної молитви та слова ректора семінарії отця Ігора Бойка, а продовжився надзвичайним концертом. Духовні та українські пісні лунали із сцени у виконанні різних хорів, а саме: дівочого хору «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв, молодіжного хору Архикатедрального Собору Святого Юра, камерного хору «Теотокос» храму Різдва Пресвятої Богородиці, хору Львівського національного університету ім. Івана Франка «Черемош», капели «Джерела Розточчя» Львівського національного аграрного університету, хору Львівської духовної семінарії Святого Духа та нашого молодіжного хору «Слідами Херувимів».
Щиро дякуємо за організацію та теплий прийом ректору отцю Ігору Бойку, пані Наталії Капітан, братам-семінаристам та усім хто долучився та прийняв участь у фестивалі.
Нехай цей фестиваль стане доброю традицією для нас та щороку все більше і більше хорів об`єднує у музиці.