“Слідами херувимів” прийняли участь у фестивалі церковної музики у Польщі

Наш молодіжний хор «Слідами Херувимів» взяв участь у триденному фестивалі церковної музики, що відбувся на території малих Бескидів, Польща. Вже дванадцять років лунає церковна пісня у виконанні різних хорів країн Європи, а даний фестиваль має не аби-яку популярність. До м. Горлиця та його округів з’їжджаються туристи, щоб оглянути красу храмів цього регіону, де власне і відбуваються концерти.

«Слідами Херувимів» концертували у таких храмах: св. Параскеви (Пента), Вознесіння Христового (Гладишув), св. Параскеви (Новиця), Різдва Пресвятої Богородиці (Лосє), Преображення Господнього (Горлиця). А також провадили Божественні Літургії у храмі св. Параскеви (Новиця) та Преображення Господнього (Горлиця).

Щиро дякуємо отцю Григорію Назару за запрошення та опіку та усім хто долучився до огрнізації та проведення фестивалю.