“Свято коляди 2018”

коляда4 лютого наша парафія святкувала “Свято коляди”, яке відбулося у актовій залі школи 97.

Розпочалося свято з колядки “Бог Предвічний”, яка прозвучала у супроводі духового оркестру СШ 97.
Відтак дитячий хор “Струмочок”, який діє при нашій школі тішив серця дорослих традиційними та сучасними колядками.
Найбільш цікавим дійством був виступ духовного театру ім.Блаженного Йосафата Коциловського, з села Нагачева, Яворівського району, який показав виставу “Вифлиємська ніч”.
Також виступив наш парафіяльний вертеп за участі вівтарної дружини, дівочого хору “Слідами Херувимів” та молоді.
На завершення отець Андрій Корчагін подякував директору школи Крупнику Петру Методійовичу та усім вище згадуваним колективам за чудове свято та запросив усіх на різдвяні пампухи.