Свято вулиці

У неділю, 2 жовтня, храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії святкував парафіяльний празник, що переріс у маштабний захід “Свято вулиці”.
Головні події свята відбувалися на площі перед СЗШ 97 (вул.Миколайчука 18), та включали у себе: великий концерт, ярмарок Hand made, майстер-класи, танці, різноманітні конкурси та розваги з аніматорами.
Розпочався захід із виступів наймолодших мешканців мікрорайону – вихованців ДНЗ 14, які потішили дзвінкими дитячими голосами, продовжили програму учні СЗШ 97. Згодом, запрошені виконавці: мистецька школа “ILkiv School” та вокальна студія “Слава”.
Як і обіцяли організатори відбувся довгоочікуваний конкурс, у якому журі обрало найкращу господиню сирника.
Святковий концерт продовжив гурт “Ягоди”, який виконував чудові українські пісні.
До святкувань також долучилися: творча студія “Перлинка благодаті”, під керівництвом Олега Пригоди та молодіжний хор “Слідами Херувимів”, регент Христина Павлик, парафії Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.
Головними гостями були чарівні та талановиті Маріанна Ільків та Славця Притула, які запалювали своїм співом.
Окрасою свята став гурт “Елітон”, який у супроводі народних музичних інструментів виконував українські мелодії, а прикрашали своїми голосами їх Оксана Ковальова та Любомир Кончаківський.
Також відбувся конкурс у якому пари позмагалися за звання кращої у вмінні танцювати вальс, польку, гопак, коломийку… Переможці отримали призи від ТМ “Родинна ковбаска”.
У кінці вечора Любомир та Олеся Кончаківські з допомогою молодіжного хору “Слідами Херувимів” виконали гімн парафії Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (слова: Тетяна Гурей, музика та аранжування: Любомир Кончаківський).
Задоволені гості свята із яскравими враженнями повернулися додому.
Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу “Свято вулиці”: храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, настоятелю отцю Андрію Корчагіну; депутату львівської міської ради Роману Іванціву; громадській ініціативній групі мікрорайону.
Особлива подяка за спонсорську підтримку у проведенні районного свята:

1. Юридична компанія “АйЕмПартнерс” (керуючий партнер Роман Іванців)

2. Торгова марка “Галицька здоба” (директор Назар Палідович)

3. Мережа магазинів “Кошик” (Боденко Віктор)

4. Торгова марка “РадиМо” (керівник Грисюк Сергій Анатолійович)

5. Готельно-ресторанному комплексу “СВ” (Тістик Ярослав)

6. Підприємець Володимир Ковалишин

7. Компанія “АДС Декор” (керівник Манджала Андрій)

8. Товариство з обмеженою відповідальністю “Міська околиця” (керівник Демус Андрій)

Також дякуємо усім хто долучився до проведення та організації, артистам та всім хто побував на “Святі вулиці”!