Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на facebook

«Там на горі, на Маківці Там ся били Січовії Стрільці…»

9 серпня, коли сонце тільки сходило наша молодь прибула у Карпати, у село Грабовець, де разом піднялася на вершину гори Маківка.


Маківка – надзвичайно славна гора, для нас – українців, адже у 1915 році на ній вели бої за волю і незалежність українського народу молоді хлопці – Українські Січові Стрільці, де і поклали своє життя.

Майже на вершині гори, де знаходяться могили полеглим, молодь разом із отцем Андрієм Корчагіном помолилися Панахиду, після чого співали стрілецьких та українських пісень.

Висловлюємо щиру подяку отцю Андрію за те, що організував дану подорож, нашому парафіянину Павлу за те, що подарував нам свій час та показував правильну дорогу та усім хто підкорив Маківку разом з нами!

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>