Відбулися чування “Твої руки потрібні Йому, щоб творити”

28 жовтня, п’ятниця відбулися вечірні кількагодинні, молодіжні чування на тему “Твої руки потрібні Йому, щоб творити”.Молитва розпочалася із спільної Божественної Літургії, яку очолив отець Роман Янчук, після, відбулася цікава наука священика та дану тему чувань.
Молодь нашої парафії підготувала тематичну пантоміму. У якій показала, що кожен із нас є Божим творінням.
Під світло свічок та пісні кожен міг пороздумувати над своїм життям та покликанням.
Після першої частини чувань, учасники мали змогу поспілкуватися ближче один з одним вже у катехитичній школі святої Софії. А згодом всі знову повернулися у храм, де разом з отцем Романом Янчуком та отцем Тарасом Окісом молилися Вечірню.
Також наша молодь підготувала так звану “ліпку своєї душі”, де під розважання на тему  створення людини учасники чувань з тіста ліпили свої душі, так, як вони їх уявляють.
На завершення отець Роман помолився молитву на благословення молоді та окропив всіх святою водою.
Висловлюємо щиру подяку всім гостям нашої парафії, які численно приїхали, нашій молоді, отцю Роману Янчуку та отцю Тарасу Окісу за молитву, організаторам та всім хто долучився до проведення чувань.
До нових зустрічей!